Polska drużyna przegrała z Holandią 1:2 w pierwszym meczu Pucharu Europy. Polska zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie D. Pierwsze miejsce zajmuje koszulki piłkarskie Męska Holandia, drugie miejsce zajmuje drużyna Francji, a czwarta drużyna Austrii. Następny mecz Polski zmierzy się z Austrią.

Jako kapitan polskiej drużyny Robert Lewandowski opuścił ten mecz z powodu kontuzji uda. Na jego miejsce wszedł Adam Buksa i poprowadził polską drużynę do przodu, choć w drugiej połowie meczu holenderska drużyna wykazała się siłą ostatecznie odwrócił i pokonał drużynę Polski, ale w tym meczu gola zdobył także Adam Buksa.

Zawodnik ten strzelił 6 goli w 18 meczach i tym razem w reprezentacji koszulki piłkarskie Męska Polska wystąpił również zawodnik, który po raz pierwszy wystąpił w kadrze narodowej w tym Pucharze Europy. W reprezentacji grał także 19-letni zawodnik Casper Urban Ski po raz pierwszy w meczu rozgrzewkowym przed startem Pucharu Europy.

W meczu z Holandią, po krótkiej przerwie, polscy piłkarze zaatakowali mocniej i oddali sporo strzałów. Niestety, strzały skutecznie obronił holenderski bramkarz. Można powiedzieć, że w drugiej połowie holenderska drużyna prezentowała się w defensywie bardzo ciasny.

Kluczowy gol strzelony tym razem przez holenderską drużynę strzelił zawodnik, który wszedł na boisko jako rezerwowy w 81. minucie. Zawodnik ten strzelił gola w trzech ważnych wydarzeniach. To trzecia z rzędu bramka, którą zdobywa dla holenderskiej drużyny .

koszulki piłkarskie Męska Holandia
Polska przegrywa pierwszy mecz na Euro, następnym rywalem będzie Austria

Pod koniec meczu napastnik holenderskiej drużyny Cody Gakpo powiedział, że był to dla nich bardzo trudny mecz, ale mimo to stworzyli wiele okazji w meczu. Uważa, że ​​zagrali dziś bardzo dobrze, a jednocześnie byli bardzo wdzięczni Powiedział również, że przeniesie stan tej gry na następną grę.

W następnym meczu polska drużyna zmierzy się z Austrią. Pierwszy mecz Austrii zakończył się porażką, przegrywając z drużyną francuską. Zarówno Tanie koszulki piłkarskie Polska, jak i Austria przegrały swoje pierwsze mecze w Pucharze Europy, więc obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zakwalifikować się do pierwszej dwójki grupy.

Koszulki piłkarskie dla Polski i Holandii można kupić w serwisie Tanie strój piłkarski.