Juventus zmierzył się z Bologną na Stadio Renato Dall’Ara i zremisował 3-3. Bologna zajmuje obecnie 3. miejsce w Serie A z 68 punktami, podczas gdy Juventus zajmuje 4. miejsce w lidze z 68 punktami, a Bologna zajmuje 3. miejsce z taką samą liczbą punktów na różnicy bramek.

Wczesna przewaga Bologny w tym meczu była ogromna. Dwie minuty po rozpoczęciu pierwszej połowy Riccardo Calafiori, z rzutu rożnego z prawej strony, zdołał umieścić piłkę w siatce, zdobywając pierwszą bramkę tego wieczoru. 11 minut po rozpoczęciu meczu Castro strzelił piękną główką po otrzymaniu podania od kolegi z drużyny, a pod koniec pierwszej połowy Tanie Koszulki piłkarskie Bologna była na trzecim miejscu pod względem różnicy bramek. Bologna zakończyła mecz z dwoma golami na koncie, a Juventus z dwiema żółtymi kartkami.

Po krótkiej przerwie zespół trenerski Juventusu dokonał zmian personalnych, wprowadzając Carlosa Alcaraza i Timothy’ego Weaha, Kenana Yıldıza w 57. minucie i Nicolò Fagioliego w 71. minucie, i było jasne, że forma Koszulka piłkarska Juventusu Dziecięca nie była taka sama po tej zmianie. W 76. minucie Federico Chiesa zdołał umieścić piłkę w bramce przeciwnika i wyrównał stan meczu. W 83. minucie Arkadiusz Milik wykonał rzut wolny i umieścił piłkę w górnym rogu bramki, a minutę później Kenan Yıldız ponownie umieścił piłkę w bramce i mecz zakończył się remisem 3-3. Koniec.

Koszulka piłkarska Juventusu Dziecięca
Juventus vs Bologna w remisie 3-3

Tanie strój piłkarski

Fakty pokazały, że kiedy w 75. minucie wyrzucono z boiska Ricardo Calafiore, cały stan Bolonii się pogorszył i nie była w stanie zablokować ataku od tyłu, co spowodowało załamanie całej obrony.

Męska Koszulki piłkarskie Juventus zmierzy się z Monzą w następnym meczu, podczas gdy Bologna zmierzy się z Genoą w następnym meczu o zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów.

Statystyki meczu

Juventus: 38% posiadania piłki, 11 strzałów, 2 obrony, 2 rzuty rożne, 21 fauli, 5 żółtych kartek, 6 strzałów w okienko, 7 wyczyszczonych bramek, 12 straconych goli.

Bologna: 62% posiadania piłki, 10 strzałów, 1 wybroniony, 3 rzuty rożne, 8 fauli, 1 żółta kartka, 6 strzałów w polu karnym, 5 wyczyszczonych boisk, 8 straconych goli.